su sondajı makine parkı
su sondajları fotoğraf galerisi
su sondajı
jeotermal sondaj
kaynak suyu temini
kullanma suyu temini doğalgaz sondajı petrol sondajı  
  Şirketimiz ve Faaliyetlerimiz Hakkında

1993 senesinde öncelikle Kaynak Suyu araştırma ve geliştirme faaliyetlerine başlamış bulunmakla birlikte; 1995-1997 seneleri arasında Sakarya Akyazı Kuzuluk Jeotermal Sahasında çok miktarda sondaj ve M.T.A. tarafından açılan 411m.’lik jeotermal kuyunun Kontrol Mühendisliği hizmetini gerçekleştirdik.

2003 senesinde ise Yalova İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde; 16 ay süren bir çalışmayla çok sayıda su sondajı ile 605m. ve 750m.’lik jeotermal sondajları tamamladık.

2005 senesinde Hidrotermal Enerji Mühendislik Sondaj Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi’mizin kuruluşuyla tüzel kişiliğe kavuşarak gerçekleştirdiğimiz su sondajı ameliyesi sayısı 300’ü ve toplam derinlik değeri 40.000 metreyi geçti. Bu kadar çok çalışma neticesinde sadece 7 farklı lokasyonda, beklenenden daha az su elde edilmiştir. Diğer tüm çalışmalarımızdan İşverenlerimizi tatmin edecek hatta keyiflendirecek kadar çok yeraltı suyu elde edilmiştir.

2010 senesi sonu itibariyle artık 1200m. derinlik kapasitesine çok rahatlıkla ulaşabilecek 2 adet sondaj makinamız teslim alınmış ve fîilen çok derin kuyuları başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz.

T.P.A.O. geçmişimizden aldığımız gücün yanı sıra, M.T.A. Sondaj Daire Başkanlığı da yapmış profesyonel danışmanlarımızın verdiği kritik bilgiler ışığında; MTA’nın veya diğer özel sektör firmalarının başarılı netice alamadığı sahalarda çok başarılı kuyularımız bulunmaktadır.

Gerek makine parkımız, gerekse yetişmiş kalifiye elemanlarımızla, su sondajında ileri gelen firmalar biri olduğumuz hususunda referanslarımızdaki şirket yöneticilerine danışarak emin olabilirsiniz.

Bir firmanın hayatiyetini devam ettirebilmesi için en önemli hususun “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” olduğunun bilinci içinde faaliyetlerimize
“İtibarımız, paramızdan kıymetlidir.” ilkesiyle devam etmekteyiz.

“Ayînesi iştir kişinin, lâfa bakılmaz.” düsturundan hareketle sizlere bol miktarda yeraltı suyunu ve en uygun fiyatı vaad ediyoruz.


Ahmet Uğur Özgür
Jeoloji Mühendisi
Genel Müdür
       
       
ANASAYFA      I      HAKKIMIZDA      I      REFERANSLAR      I      İLETİŞİM